slide1 slide2 slide3 slide4

WUTTO Sponsor

Hotel Lapershoek

Fotogalerij

Sat 2 January: 1st WUTTO East Belgium Sandpaper Open (Raeren, B)
Sat 13 February: 2nd WUTTO Perwez Open (Perwez, B)
Sun 20 March: 1st WUTTO Ping La Louvière Open  (La Louvière, B)

Sat 2 April: 2nd WUTTO Ctt Ecurie Mons Open (Mons, B)
Sun 10 April: 2nd WUTTO Argus Open (Harkstede, N)

Sat 30 April: 5th WUTTO Stede Broec Open (Grootebroek, N)   singles & doubles
Sat 30 April, Sun 1 May: 3rd WUTTO Nordhorn Classic Open (Nordhorn, G)
Fri 6 May: 4th WUTTO EDR Open (Klazienaveen, N) 
Sat 7 May: 4th WUTTO SVE Open ( Utrecht, N)
Sat 14 May: 2nd WUTTO Champ d’En Haut Open (B)
Sat 14 May: 2nd WUTTO HBC Heemstede Open (Heemstede, N)
Sat 21 May: 2nd WUTTO Spinmill Open (Aarlanderveen, N)
Sat. 28 May: 1st WUTTO Chilly-Mazarin Morangis (F)
Sat 28 May: 7th WUTTO Midstars Open (Midstars, N)
Sat 4 June: 2nd WUTTO PPC Jeumont Open (Jeumont, F) CANCELLED
Sun 5 June: 2nd WUTTO Raeren Open (Raeren, B)
Thu 9 June: 2nd WUTTO Lloret de Mar Open (Lloret de Mar, S)
Sun 12 June: 3rd WUTTO Dutch Open (Hilversum, N)   singles & doubles (tournament start 11:00)

Sat 18 June: 1st WUTTO Voor Semmy 0pen (Wijchen, N)
Sun 19 June: 2nd. WUTTO Westa Open (Wessem, N)
Sun 3 April: 2nd WUTTO Westa Open (Wessem, N)
Sat 25 June: 6th WUTTO REGA Masters (Nijkerk, N)
Sun 26 June: 2nd WUTTO And Leie Lauwe Open (Lauwe, B)  NEW DATE   singles & doubles (tournament start 11:00)
Sat 2 July: 2nd WUTTO Bosquet Open (Mont-sur-Marchienne, B)
Sat 2 July: 4th WUTTO Belcrum Open (Breda, N)
Sun 27 November: 2nd WUTTO Backhands Open (Sint Willebrord, N)
Sat 10 December: 3rd WUTTO Alexandria Open (Rotterdam, N)
Sat 17 December: 4th WUTTO Smash’70 Open (Hattem, N)
Tue 27, Wed 28 December: 15th WUTTO World Championships (Hilversum, N)   singles & doubles (tournament start 10:00)

B = Belgium

F = France

G = Germany

N = Netherlands

S = Spain

Maak kennis met de toppers van de WUTTO

 

Chris Doran

De Engelsman is tweevoudig WUTTO-wereldkampioen. Chris Doran won in 2014 in de finale van de Nederlandse topper Arnoud Meijer.

Annemarie Zijnstra

De Groningse was zowel in 2013 als 2014 wereldkampioene hardbat. In het 'moderne' tafeltennis speelt Annemarie in de eerste divisie.

Martin Groenewold

Martin is de eerste officiële Nederlandse WUTTO-kampioen. In 2008 legde hij in Hilversum beslag op de wereldtitel in het enkelspel.